Air China Çin Hava Yolları

Air China Hava Yolları Çinin en büyük havayollarıdır.  Çinin Milli hava yolları olan Air china Star Alliance Üyesidir.  Türkiye deki seferlerini THY ile Anlaşmalı olarak Code Share olarak uçmaktadır.  Code Share  THY uçaklarından belirli bir sayıda koltuk satın alınarak yapılan seferlere denilmektedir. Air China Türkiyeden Çine sattığı tüm biletleri  THY uçuşlarındaki önceden satın alma kontenjanlı satış sisteminden yaparak  air china ile satın aldığınız biletlerde THY ile uçuş yapmış olursunuz.  Neden Air China diye düşünmemek elde değildir. Air china THy den aldığı çok özel fiyatlar sayesinde çoğu zaman THY nin uçuşunda THY den daha ucuza bilet bulma imkanı sağlamaktadır.  Ayrıca THY de Air china ile yaptığı anlaşma sayesinde Çin de Air chinanın uçuşlarını Yolcularına çok uygun fiyatlarla sunmaktadır.  Daha detaylı bilgi için ve uçak bileti siparişi için bizi arayınız.  İletişim  : 0850 333 0 848

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hakkımızda
    HakkımızdaSeyahat İçin Hava Yolu Taşımacılığı Dünya genelinde insanların büyük bir kısmı seyahat ve yolculuk için artık hava yolu taşımacılığını seçmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte uçakların yapısı, güvenliği ve dayanıklılığı arttığı için kullanımları her geçen gün artarak devam etmektedir. Hatta firmaların bazıları kargo ve yük götürme amaçlı olarak hava yolu şirketlerini tercih etmektedir. Sizlerde rahat ve konforlu olan hava yolu taşımacılığını tercih etmek için en uygun uçak bileti fiyatlarına sahip firmalar ile uçabilirsiniz. Herkesin büyük ilgi gösterdiği bu taşımacılık türüne her geçen gün rağbet artmakta ve buna karşılık olarak hava yolu taşımacılığı noktasında firma sayısının artarak devam ettiğini ve ortaya yeni yeni rekabetlerin çıktığını söylemek isteriz.
    Hava yolu taşımacılığında artan rekabetten dolayı uçak bileti satın almak da artık çok kolay, özellikle yapılacak erken rezervasyon ile uçak biletini çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Bir zaman yapılan kampanyalarda bazı uçak firmaları uçak biletini önceden arttırıp satın alanları 1 ve 25 TL arası fiyatlara uçurmaktaydı. Rekabetin olduğu her türlü ortamda bu şekilde yolculara büyük avantajlar sağlayan birçok uygulama ile birlikte kampanyalar yapılmaktadır. Hava yolu taşımacılığını kullanacak olan yolcuların bu fırsatlardan yararlanması kendi çıkarları noktasında son derece iyi olacaktır. Yeni firmaların hava yolu taşımacılığına katılması bu yolculuk türünün daha da gelişmesini, dünyanın birçok ülkesine sağlıklı bir şekilde yolculuk yapılmasını sağlamaktadır. Bu alanda yeni sayılabilecek hava yolu şirketlerinden biri olan Çin Hava Yolları uçak bileti, her geçen gün artan yolcu sayısı ile bu alanda gelişme gösteren şirketlerimizinden bazılarıdır.
    Çin Hava Yolları ve Seferleri
    Hava yolu taşımacılığında hizmet veren firmalardan biri olan Çin Hava Yolları, yolcularına vermiş olduğu kaliteli hizmeti ve uçaklarındaki güvenlik donanımları ile insanların istediği tüm imkanları kendi bünyesinde sunabilmektedir. Firmanın vermiş olduğu hizmetler sadece uçuş ile ilgili değil aynı zamanda yolcularının uçak bileti satın alırken ve diğer hizmetlerden rahatlıkla faydalanabilmektedir. Sizlerde bu imkanlardan faydalanmak isterseniz, Çin Hava Yollarının oluşturduğu www.cinhavayollari.gen.tr internet adresini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmanın oluşturduğu bu sanal platform birçok imkanı yolcularına sunmaktadır. Bunlardan bazıları ise, firma hakkında bilgi alışverişi, uçuşların gerçekleştirildiği yerler, iletişim bilgileri ve çağrı merkezi hizmetlerinin yanında en önemlisi uçak biletini internet üzerinden çok uygun fiyatlara alabilmeyi sağlamaktadır. Çin Hava Yolları güvenli ve kaliteli bir uçuş gerçekleştirme adına müşterilerine dünya genelinde isim yapmış birçok firma ile uçabilme imkanını sunmaktadır. Türk Hava Yolları, Atlasjet, SunExpress, Anadolujet, Pegasus, Ourair, Borajet gibi firmalar ile son derece konforlu, güvenli ve rahat bir ulaşım imkanını sunmaktadır. Bilindiği üzere Türk Hava Yollarının başarısı tüm dünyada ispatlanmış gerçek bir başarısı bulunmaktadır. Sizlerde bu imkanlardan faydalanmak isterseniz yapmanız gereken sadece Çin Hava Yollarını tercih etmenizdir. Firmanın dünyanın birçok ülkesine gerçekleştirdiği seferlere bakıldığı zaman ülkemiz olan Türkiye’ye doğrudan 5 sefer gerçekleştirmektedir. Bu seferler İstanbul Atatürk Hava Limanı başta olmak üzere, başkent Ankara’ya, ticaret için Adana ve İzmir’e ve son olarak turistik amaçlı olarak Antalya iline de doğrudan uçak seferleri gerçekleştirilmektedir. Çin Hava Yollarını bir diğer sefer yaptığı yerler ise, Çin Halk Cumhuriyetinin başkenti Pekinden, Hongkong, Guangzhou ve Şanghay şehirlerine yine doğrudan uçuşlar gerçekleştirmektedir. Firmanın vermiş olduğu bu kadar kaliteli hizmetin yanında internet üzerinde de bulunan çağrı merkezi yardımı ile de günün her vaktinde hava yolu şirketinden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bunun için 0850 333 0 848 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır.