China Southern Hava Yolları

China Southern Airlines Hava yolları  ile Çin e Çok uygun fiyatlarla bilet almak mümkün, Uçuş konforu açısından çok avantajlı olan China Southern Airlines Filosuna kattığı A380 ler ile Business Class Preminum Ekonomi (Comfort) Class ve Ekonomi class olmak üzere 3 farklı kabinde seyahat etme deneyimi sunuyor. Ayrıca China Southern Airlines istanbul dan Urimçiye ve Pekin e Direk seferler düzenlemekte ve Çin deki diğer tüm şehirlere Pekin ve Urimçi aktarmalı seferler düzenlemektedir.  China Southern Airlines SKY Team üyesidir.  SKY Team İngiliz Hava yolları Amerikada Delta HAVa yolları ve American Hava yolları ile de ortak uçuşlar ve Miles üyelikleri sunmaktadr. China Southern Airlines Uçak biletlerine Firmamız aracılığı ile %20 e varan indirimlerle ulaşabilirsiniz. 

 

China Southern Havayolları ile Çin’e 250 Euroya uçun!

China Southern Airlines, İstanbul’dan Çin’e yeni bir promosyon ücret sunmaktadır. Gidiş – dönüş 250 Euro (vergiler hariç) olan promosyon ücretimizin detayları aşağıdadır: Kurallar:

Satış dönemi: 30 Kasım 2013’e kadar

Seyahat dönemi: 24 Eylül 2013 – 31 Mart 2014

Seyahat sınıfı : 24 Eylül – 26 Ekim 2013 tarihleri arasında Ekonomi B / Class

                          27 Ekim – 31 Mart 2014 tarihleri arasında Ekonomi T / Class

Ücret Kodu: B2PRMA / TPRTR6

Biletleme 5 gün öncesine kadar yapılmalıdır.

Minimum kalış süresi: 3 gün

Maksimum kalış süresi : 1 ay

 

Uçuş Bilgisi

Uçuş numarası      Parkur           Kalkış             Varış              Frekans       Uçak Tipi       

CZ680                    IST-PEK         01:45(IST)      18:05(PEK)      1,3,6               A330           

CZ679                    PEK-IST        17:05(PEK)     00:20+1(IST)    2,5,7               A330          

                              

Detaylı bilgi ve rezervasyon için China Southern Havayolları 0850 333 0 848 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

cinhavayollari.gen.tr

 

 

 

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hakkımızda
    HakkımızdaSeyahat İçin Hava Yolu Taşımacılığı Dünya genelinde insanların büyük bir kısmı seyahat ve yolculuk için artık hava yolu taşımacılığını seçmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte uçakların yapısı, güvenliği ve dayanıklılığı arttığı için kullanımları her geçen gün artarak devam etmektedir. Hatta firmaların bazıları kargo ve yük götürme amaçlı olarak hava yolu şirketlerini tercih etmektedir. Sizlerde rahat ve konforlu olan hava yolu taşımacılığını tercih etmek için en uygun uçak bileti fiyatlarına sahip firmalar ile uçabilirsiniz. Herkesin büyük ilgi gösterdiği bu taşımacılık türüne her geçen gün rağbet artmakta ve buna karşılık olarak hava yolu taşımacılığı noktasında firma sayısının artarak devam ettiğini ve ortaya yeni yeni rekabetlerin çıktığını söylemek isteriz.
    Hava yolu taşımacılığında artan rekabetten dolayı uçak bileti satın almak da artık çok kolay, özellikle yapılacak erken rezervasyon ile uçak biletini çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Bir zaman yapılan kampanyalarda bazı uçak firmaları uçak biletini önceden arttırıp satın alanları 1 ve 25 TL arası fiyatlara uçurmaktaydı. Rekabetin olduğu her türlü ortamda bu şekilde yolculara büyük avantajlar sağlayan birçok uygulama ile birlikte kampanyalar yapılmaktadır. Hava yolu taşımacılığını kullanacak olan yolcuların bu fırsatlardan yararlanması kendi çıkarları noktasında son derece iyi olacaktır. Yeni firmaların hava yolu taşımacılığına katılması bu yolculuk türünün daha da gelişmesini, dünyanın birçok ülkesine sağlıklı bir şekilde yolculuk yapılmasını sağlamaktadır. Bu alanda yeni sayılabilecek hava yolu şirketlerinden biri olan Çin Hava Yolları uçak bileti, her geçen gün artan yolcu sayısı ile bu alanda gelişme gösteren şirketlerimizinden bazılarıdır.
    Çin Hava Yolları ve Seferleri
    Hava yolu taşımacılığında hizmet veren firmalardan biri olan Çin Hava Yolları, yolcularına vermiş olduğu kaliteli hizmeti ve uçaklarındaki güvenlik donanımları ile insanların istediği tüm imkanları kendi bünyesinde sunabilmektedir. Firmanın vermiş olduğu hizmetler sadece uçuş ile ilgili değil aynı zamanda yolcularının uçak bileti satın alırken ve diğer hizmetlerden rahatlıkla faydalanabilmektedir. Sizlerde bu imkanlardan faydalanmak isterseniz, Çin Hava Yollarının oluşturduğu www.cinhavayollari.gen.tr internet adresini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmanın oluşturduğu bu sanal platform birçok imkanı yolcularına sunmaktadır. Bunlardan bazıları ise, firma hakkında bilgi alışverişi, uçuşların gerçekleştirildiği yerler, iletişim bilgileri ve çağrı merkezi hizmetlerinin yanında en önemlisi uçak biletini internet üzerinden çok uygun fiyatlara alabilmeyi sağlamaktadır. Çin Hava Yolları güvenli ve kaliteli bir uçuş gerçekleştirme adına müşterilerine dünya genelinde isim yapmış birçok firma ile uçabilme imkanını sunmaktadır. Türk Hava Yolları, Atlasjet, SunExpress, Anadolujet, Pegasus, Ourair, Borajet gibi firmalar ile son derece konforlu, güvenli ve rahat bir ulaşım imkanını sunmaktadır. Bilindiği üzere Türk Hava Yollarının başarısı tüm dünyada ispatlanmış gerçek bir başarısı bulunmaktadır. Sizlerde bu imkanlardan faydalanmak isterseniz yapmanız gereken sadece Çin Hava Yollarını tercih etmenizdir. Firmanın dünyanın birçok ülkesine gerçekleştirdiği seferlere bakıldığı zaman ülkemiz olan Türkiye’ye doğrudan 5 sefer gerçekleştirmektedir. Bu seferler İstanbul Atatürk Hava Limanı başta olmak üzere, başkent Ankara’ya, ticaret için Adana ve İzmir’e ve son olarak turistik amaçlı olarak Antalya iline de doğrudan uçak seferleri gerçekleştirilmektedir. Çin Hava Yollarını bir diğer sefer yaptığı yerler ise, Çin Halk Cumhuriyetinin başkenti Pekinden, Hongkong, Guangzhou ve Şanghay şehirlerine yine doğrudan uçuşlar gerçekleştirmektedir. Firmanın vermiş olduğu bu kadar kaliteli hizmetin yanında internet üzerinde de bulunan çağrı merkezi yardımı ile de günün her vaktinde hava yolu şirketinden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bunun için 0850 333 0 848 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır.